Новини

Зв'язатися з менеджером

Ваше ім'я UKR (обов'язково)

Ваш E-Mail UKR (обов'язково)

Телефон

Повідомлення


Оцініть бункер в дії:

Про нас

На ринку сільськогосподарської техніки багатопрофільне підприємство «Bronton» є надійним партнером з постачання технічного обладнання, сервісного обслуговування близько 82 років на території України та міжнародному просторі. Протягом цього періоду ми вибудували високопрофесійну мережу працівників з надання послуг проектування, підбору, продажу і доставки, а також з виробництва техніки Bronton.
У нашому портфелі є ряд високоякісних транспортних засобів для ведення різної складності сільськогосподарських робіт. Кожне механічний пристрій має набором унікальних характеристик, які здатні задовольнити самого вимогливого покупця і підняти продуктивність підприємства на новий рівень. При цьому ціновий діапазон Вас приємно здивує і надасть можливість заміни старих гравців більш потужними агрегатами.

 

Виробництво розумною техніки – парад сільськогосподарських шедеврів під крила «Ніжинського механічного заводу»

Неженский механический заводСільгосптехніка – досить широке поняття, яке об’єднує багатий спектр технічних засобів для підвищення продуктивності та ефективності роботи, як величезних холдингів, так і невеликих і середніх підприємств. Досить важко описати весь обсяг технічного каталогу в двох словах. Пропонуємо пробігтися по основним видам технічних пристроїв, які складають колекцію нашого заводу.

- Транспорт для догляду за посівами – виробництво мульчіваторов (культиваторів) Bronton;

- Допоміжна техніка для збиральних робіт – виробництво кузовів Bronton і бункерів перевантажувачів, виробництво самосвальних причепів і напівпричепів Bronton;

- Здійснення робіт під замовлення клієнта.

Компанія «Bronton» виконує ливарні роботи з бронзи, міді, алюмінію і чавуну. Як бачите, сільськогосподарська техніка має велике розмаїття і підлаштовується під різноманітність всіх видів діяльності в рамках сільського господарства. При цьому варто зауважити, що минув час дідівських способів обробки землі та збору врожаю. На їх зміну приходять потужні технічні солдати, які майже виключають задіяння людського фактора.

«Ніжинський механічний завод» окрім виробництва техніки своєму розпорядженні й інші козирями. Приміром, варто згадати такі види робіт як:

- Фрезерні роботи;

- Токарні та токарно-карусельні роботи;

- Розточувальні роботи;

- Термічна обробка та рубка листового метала;

- Зварювальний робота, включаючи зварювання під флюсом;

- Зубодробильні, зубофрезерні і зубострогальні роботи;

- Газополум’яна порізка метала;

- Пресувальні і штампувальні роботи.

Аграрна техніка давно пішла вперед у своєму розвитку за допомогою інноваційних технологій. Робота з землею в озброєнні новою технікою перетворилася на суцільне задоволення. Пора почати інвестувати в розвиток свого бізнесу і розкривати нові горизонти. Сільгосптехніка – не дешеве задоволення, проте вона окупає вкладений капітал у максимально короткі терміни.